Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adelina Thaqi - S'dua Te Lesh Gjurme

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'dua Te Lesh Gjurme".
3. Video është e këngës "S'dua Te Lesh Gjurme", por nuk këndohet nga Adelina Thaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adelina Thaqi - S'dua Te Lesh Gjurme  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Video Produksioni:

Fabrika

Komente

Asnjë Koment

28/12/2009

2009-12-28T09:29:02+00:00Eja merri kujtimet dua te te harroj
Ti them zemres time me ty qdo gje mbaroi
Ti eja meshiro shpirtin qe pengu yt ka mbet
Le te prehem e qet njeher un ne ket jet
Le te mendoj ish enderr pasi e jem zgjuar
Eja merri kujtimet tek un i ke harruar
ref.2x
Sdua te lesh gjurme Jo nuk dua qe ta ndjej as eren tende
Eja veq pa zhurme merri kto kujtime kerkoj pak vemendje

Sdua te lesh gjurme

Zemren time te thyer kujtimet e rendojn
Kur ike pse nuk i morre nga dhembja ta sherojn
Ti eja meshiro shpirtin qe pengu yt ka mbet
Le te prehem e qet njeher un ne ket jet
Le te mendoj ish enderr pasi e jem zgjuar
Eja merri kujtimet tek un i ke harruar

ref.2x
Sdua te lesh gjurme Jo nuk dua qe ta ndjej as eren tende
Eja veq pa zhurme merri kto kujtime kerkoj pak vemendje

Sdua te lesh gjurme

ref.3x
Sdua te lesh gjurme Jo nuk dua qe ta ndjej as eren tende
Eja veq pa zhurme merri kto kujtime kerkoj pak vemendje


Ky tekst u dërgua nga Mimoza
Më Shumë Këngë Nga Adelina Thaçi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet