TEKSTESHQIP

Adelina Thaqi
Selen Dion
Lyrics

Cdo nat ne endra te kam me thu te du je me mu, si balen me prek,me ngroh

Fol ku trete ku ke shku ne acarrin ne mes nesh vaj i madh terr i zi vec per ty ne fund te detit ti opo te jesh gjall te shoh zjar je ti per mua dora yte me leedhaton me puthe lehte ne gji me mban me thua te duaaa

Ti je shpirt per mua iki vdekjes hijes se zeze nates fali drit veq per mu dhe per ty hapi syt je dukat un pa tyyy jam e gjor dor e that lot ne sy, ne qiell jemi zi iku vaij ne stuhi vec per ty me rah zemra muaaa,ajo me flet vetem per ty ku do qe je ti me do me shpeto,me shpeto

Jeta eshte e jona ndaje per dashuri ta mundim vdekjen te ikim bashk cohu mbi re dashuriiiii me bjer me ngroh zemra mua vetem per ty huuuuuuuuuuuuuuu

DËRGOI: