Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adi Sipri & Meli Sipri - Kenga Ime Je Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Emrin tëndë unë do të bekoj çdo ditë
në mes errësirë ku kaloj
sepse ti besinke e qe dhe je.

Shpirtin tim ma mbush plot me gëzim
forca ime e kënga ime je,
Zoti dashur e meshirë plot ti je.


Ky tekst u dërgua nga EmanueleAdi Sipri
Publikimi: 26/05/2017


Adi Sipri & Meli Sipri - Kenga Ime Je Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga Ime Je Ti".
3. Video është e këngës "Kenga Ime Je Ti", por nuk këndohet nga Adi Sipri & Meli Sipri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adi Sipri:


Komente 0