TEKSTESHQIP

Adil Ramadani
Vetem Ty
Lyrics

shiko syt e mi dhe tregom qka mendon ti
s`ke nevoj me m`rrejt
sepse ne mes nesh gjithqka e drejt dua t`jet
s`dua me ty t`lendoj joo s`dua me shum lot une jooo
t`jem pran teje enderroj
se vetem ti vetem ti je ajoo

pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty
pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty
pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty
pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty

vetem per ty flas gjithqka jap me ty t`jam
krejt ajo qe kam une per ty
eshte dashuri apo dhembje ne shpirt ?
qdo gje eshte e kot pa ty
ku te shkoj s`mund t`vazhdoj s`mund t`jetoj pa ty
krejt ajo qe pres une nga ti
eshte dashuri dhe fat per te dy

pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty
pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty
pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty
pse une vetem ty te kujtoj
une vetem ty vetem ty vetem ty

DËRGOI: