Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Adnan Bala - Kacurrelat E Tu Dhe Hitet

Adnan Bala - N’syte E Tu Dua Te Vdes

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet