Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Adnan Kamberi - "Nuk E Meritoj"

Teksti origjinal i kenges

me trego te lutem me trego
qfar faji ka zemra qe te do
nese un nuk isha per ty
perse nuk me the ne sy

Refr:
nuk e meritoj un te jem vet
ende zemra zemren po e thret
vendin e dashuris vjeter
nuk e zen dashnija tjeter

nese ke ti zemer me tako
ma ploteso deshiren qe te shoh
te tregoj sa vuaj qdo dit
kur pa lot nuk me rin syt

Refr:
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019