Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adri - Coke Design

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Coke Design".
3. Video është e këngës "Coke Design", por nuk këndohet nga Adri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adri - Coke Design  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"777"

Komente

Asnjë Koment

13/03/2018

2018-03-13T22:17:54+00:00(2x) 3 Lines adidas
Coke design po pi sprite
Gota full high si kull
Tu e roll 500 n dor

Swagi sick dokna hot
Po pi shit pare plot
Drita kuq Skena stop
Mushe gasin shkojm top

Hina club, syt te na
Pina prap, shkojm te na
Gjith tu chill, nata gat
Koha jon ska afat

Qe je cool, une jam ksajde
Qe sje cool, hiq mos hajde
Snej me dela, veq me goats
Ma chicks modela ti thu goals

(2) Aj bon qka ti thom
N Monarki un King jam
Diktator si kim young
KUR sjam njejt ying yang

Jam shum fly helium
Jam shum high sen sdi un
Jam shume extra premium
Po du cash bra ni million

Krejt e din qe jam paranormal
Qka du une po du para normal
Coke me design, phenomenal
Ya bae ma han, si kanibal

(3x) 3 lines adidas
Coke design po pi sprite
Gota full high si kull
Tu e roll 500 n dor
swagi sick dokna hot
Po pi shit pare plot
Drita kuq Skena stop
Mushe gasin shkojm top

S heci me kohen heci qysh tkam qef
Sta gjappi doren n dor maj veq cash
Jam mistorioze si trekanq i bermudes
Sjam maffiose po immigrant i rruges

Pare n bank Po du me shti
Me akell trupin du me ngri
Sa New wave o tzunami
Qka thu ti sa tu ma ni

Skena regla sa parlament
Pija n got si experiment
si kqyri yjet nalt I kqyri n benz
Ty t harroj si me pas demens

Where them Hoes at spo sho konkurenc
Nese emrin tem e keni n goj jeni fans
Un jam cute si barbie amo sjam tu lyp Ken
E une nuk thirri babi se ti nuk je man

Part 2
Nese Sa per cash Une se marr vesh ey
Ti me mu hajt kesh Une se marr vesh ey
Ti per mu po fol amo me mu smund me nejt
Une skam Idol se me kerkan un sjam e
njejt

Mos ma Fall zemren fallmi veq lekt
Une sdu dashni une du veq cash
Edhe pa dashni jeten e kom perfekt
Une vuj veq nese karta o defekt

Une gjith Jam real po jeni msu me fakes
Jam ba si Harry p tu fol edhe me snakes
Jam down 4whateva gjith jam qet a
E pi do coke nuk ngrehi paraceta

Jointen e pshtielli pshtielli
Numrin e sielli sielli
Ja qes ni vi e kthielli
With mah bi**h dej del dielli

Tash e msova lojen tash di me lujt rollen
Tash di jointa di me rollen e coinsa di me marren

05 o veni
Mercedes tu qu xani
Me shume ps ju pu fleni
Lypum me gps Po nuk tvjen reni

Iphoni vija vija
Konto mija mija
Dokna si Pia Mia
Tu ba drit sikur xhamia


Ky tekst u dërgua nga  Adrianahisker
Më Shumë Këngë Nga Adriana Hisker:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet