Më mbaj mend (për 1 muaj)


Adri - Baddie

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Baddie".
3. Video është e këngës "Baddie", por nuk këndohet nga Adri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Adri - Baddie  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/06/2019

2019-06-21T19:19:15+00:00Be your own daddy
Baby baby be a baddie
X3
Baby be a 𝕓𝕒𝕕𝕕𝕚𝕖 be a b-b-b-𝕓𝕒𝕕𝕕𝕚𝕖

Be a baddie baddie ze zemer zemer mos ja jepp
Be a baddie njehi krejt qeto lek ah
Be a baddie baddie ze zemer zemer mos ja jepp
Be a baddie veq merr edhe hec

Be a Bh bh bh Bh baddie
A bh bh bh baddie
Be your own daddy
Baby be a baddie


Stili o hood amo still high class
Jam Tu pi designer kush yeh light that gaz
Karakteri o i shtrejt, e jeta o e shpejt ti
Po don me pas Po sun e blejn me pare fake,

Ju Sjeni nivelin tem se skeni nivel ju hiq
Kallxom Qysh me ju ba diss kur SDI kujt jam tu i ba diss
kur e sheh veten pasqyre qysh spot vjen me kesh?
Kur e din qe Me fjalt tjeterkujt ti ki dhez

Une nuk vuj se Make-upi nuk ke lir
Une kur luj ti me fitu e ki t vshtirr
E bona jeten qen e kape per sinxhir
Nashta skom studiu po prap Une ha mir

Jam tu ni veq Cling cling
Trupi akell bling bling
Bankomati tring tring
Dijet kush o king king


777 Jem tu hi n tjeter phase
E Kqyre kur bjen maska qysh
Luanat bohen mac

Ti dhe une se kena t njejten energji
Mujna me nejt po ti si sje mon ami
Lil mami talkin big thinkin she be chun li
E tjetra tash tu rap, po ka dhez n musical.ly

Lil ass small titts
But U still put respect on me
Smujn krejt mu kon real
Someone has to be a wannabe

Ti mem njoft nuk ki shans
Gjerpnat i maj n distans
Une dhe repi bojm romanc
Swagin e blejta n france

Jauv kalloj veq per trip
Adri s back in this biz
Un kom lind per kyt shit
Repi mu mi qoj msit

Ma mir me ik pa pa
Sa met rrok pah pah
Kur fol shume blabla
Stbjen me kesh haha

Be a baddie baddie ze zemer zemer mos ja jepp
Be a baddie njehi krejt qeto lek ah
Be a baddie baddie ze zemer zemer mos ja jepp
Be a baddie veq merr edhe hec

Be a Bh bh bh Bh baddie
A bh bh bh baddie
Be your own daddy
Baby be a baddie

------------

Pe qoj Goten ex ey
Tash pom thirr ma ex ey
Un pe pi the next ey
Tash po du veq checks ey
Po du veq green
Po vi veq lean
Coke e lean n tavolin

Paret si numroj
I boj dhe I hargoj
Cdo sikur n baj
Hapat me veti i mbaj

Mushma goten
E ndrojna boten
E sillum token
Ha hala jam tok un

Fuck it pshtjelle edhe njo
Ape killum edhe njo
A pe kryna edhe do
A po marrum krejt qeta

Jam Tu ba mula
Tu pi ruculla
Coptoj kta lula
Pe pi dhe ool a

Teli po zingron ey
Coka po vizzlon
Tu ngre vija permi vallon ey
Tipi yt mu um don ey

Shawty ty pot vjen inat
Se aj t don veq per ni nat
Mu um don me demi e jelek
Po Zemer Une po du veq lek

Un sjam cinderella sjam tu lyp prins
Hekmi kta rebella bih I only f with Kings

Nese isha kan djal kishe mujt me ma hanger hehe

Pe qoj Goten ex ey
Tash pom thirr ma ex ey
Un pe pi the next ey
Tash po du veq checks ey
Po du veq green
Po vi veq lean
Coke e lean n tavolin


Më Shumë Këngë Nga Adriana Hisker:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet