Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriatik Salihu - Pranvera Filloi Me Ardhe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Pranvera filloi me ardhe dhe bilbili nis me k'ndu ×2

Njajo trando filija e bardhe del ndritare me shikju ×2
Oo shpirt sa te du z'bashku jeten me kalu ×2

Rreth e m'rreth shkodres jam sjell lulem lule tuj shetit ×2
nder nder mat bukren ty tkam zgjedh por si ylli bukurise ×2
O shpirt sa te du z'bashku jeten me kalu ×2


Ky tekst u dërgua nga Adriatik Salihu

Adriatik Salihu - Pranvera Filloi Me Ardhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pranvera Filloi Me Ardhe".
3. Video është e këngës "Pranvera Filloi Me Ardhe", por nuk këndohet nga Adriatik Salihu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0