Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Aventura Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

para sa kohe zemren ma more
ato ce deshte nga un i fitove
ater per ty isha ma e mira
kur ti plotsova njemi deshira(2x)

Ref: nese isha aventura jote,
mos i gezofsh tmirat e ksaj bote
se veprat tua sishin te mira,
paske pas 100 ftyra(2x)

nga ato ce kishim, ma asgje nuk mbeti
se ti i more te gjithat me veti,
tash dikujt tjeter po i premton
e mu pas dore me ke lon(2x)

Ref: nese isha avantura jote,
mos i gezofsh tmirat e ksaj bote
se veprat tua sishin te mira,
paske pas 100 ftyra(4x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona

Aferdita Elshani - Aventura
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aventura".
3. Video është e këngës "Aventura", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 2