Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - A T'i Tregoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Po ja kendoj une kete kang atij, qe e dashuroj si te jetoj t'ja them nuk guxoj Saher ne rrug e takoi aiii veq me pershendet si nuk pelcet kjo zemer e shkret

Ref (2)
A ti tregoj A ti tegoj
Se e dashuroj

Ditet ikin koha kalon atijj Nuk i behet von vetem shikon ende se kupton Do tja them kur te vij dita aiii Ndoshta do ta kuptoi e dashuroj pa te smund te jetoj

Ref(2)
A ti tregoj Ati tregoj
Se dashuroj


Ky tekst u dërgua nga Loriana


Nuk kemi video për këtë këngë.
Aferdita Elshani - A T'i Tregoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A T'i Tregoj".
3. Video është e këngës "A T'i Tregoj", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 1