Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Aferdita Elshani - Dasma  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente

1 🔥

22/05/2013

2013-05-22T16:37:50+00:00Dola n'mbremje me shetit e ndgjova nje muzik. Dola n'mbremje me shetit e ndegjova nje muzik.

U afrova me ndegju pash rinin duke vallzu Ne fshat dikush po martohej darsme madhe se q'po bahej.

Me pan shoqet qe shikoja dhe me thirren te vallzoja. Me pan shoqet qe shikoja dhe me thirren te vallzoja.

Tuj vallzu me shkuan syt te nje djal qe bente drit Pa u ndalur me shikonte erdhi afer te vallzonte Duart tona i shtrenguam dashurin e kuptuam Dhe kur darsma perfundoi dashuria jon filloj.

Duart tona i shtrenguam dashurin e kuptuam dhe kur dasma perfundoj dashuria jon filloj.
Duart tona i shtrenguam dashurine e kuptuam dhe kur dasma perfundoi dashuria jon filloj.


Ky tekst u dërgua nga Loori
Më Shumë Këngë Nga Aferdita Elshani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet