Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Nuk Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

vall dashnia qe kam pasur me ty jo asgje sme kandet veq ate lule qe ti ma dhurove do ta mbaj perjet je largu je lrgu dhe nuk me ke tregu ke harru tjeter vajz ke dashuru-nuk te du jo me ste du se vet ti me ke tradhtu nuk te du ste du tjeter vakz ke dashuru nuk te du jo me ste du se vet ti me ke tradhtu num te duuuu joooooooo,
ndoshta mendon mor djal ti te un me u kthy perseri por e kot do te jet ma kjo dashni jo skam per ty se vet ti se vet ti me ke tradhtu tjeter vaaaajz ke dashur ,
nuk te du jo me ste du se vet ti me ke tradhtu nuk te duuuu ste du tjeter vajz ke dashuru,,,,,,,,,,,,nuk te du jo me ste du se ti vet me ke tradhtu nuk te duu ste du tjeter vajz ke dashuru.


Ky tekst u dërgua nga esibesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Aferdita Elshani - Nuk Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Te Dua".
3. Video është e këngës "Nuk Te Dua", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0