Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Oj Unaza Me Tre Gure Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

po shkon vallja si rrufeja plot djem te ri e qika te reja knohet konga sa shyhret me vallzu na jep vullnet. 2x

ref.2x
oj unaza me tre gur mir pi lun ato dy dure na i tranove fare fis kur po del me lujt mjedis.

ma e mira ne valle hyni na u shtua disponimi qka te reja kan deshir kush pe lun belin ma mire . 2x

ref.2x
oj unaza me tre gur.....

tja qes non alltijes timin sot per darsem me shpreh gzimin boni qejf hiq pa ja nda rrokni vallen burra e gra. 2x

ref.2x oj unaza me tre gur...


Ky tekst u dërgua nga Xona


Nuk kemi video për këtë këngë.
Aferdita Elshani - Oj Unaza Me Tre Gure
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Unaza Me Tre Gure".
3. Video është e këngës "Oj Unaza Me Tre Gure", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0