Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Te Pres Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Edhe nese me nje gjyle topi do tma vran ket zemer
Edhe nese sa tjam gjall do tma harrosh ket emer

Un prap do te pres, do te pres, do te pres,se humbi ket shpres deri sa vdes.

ref:

Dot luftoj per dashuri(per dashuri) dashuri qe n'gjak me ka hy.. Dot luftoj per dashurin ton o le te thon qka te don ( le te thon)

E nese mendon se nuk ke faj koha gjykon te verteten, po un prap nuk te mallkoj se te du me shum se jeten, Un prap do te pres, do te pres, do te pres,se humbi ket shpres deri sa vdes.

ref:(2x)

Dot luftoj per dashuri(per dashuri) dashuri qe n'gjak me ka hy.. Dot luftoj per dashurin ton o le te thon qka te don ( le te thon)


Ky tekst u dërgua nga Vendlinda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Aferdita Elshani - Te Pres
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Pres".
3. Video është e këngës "Te Pres", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0