Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Vellezerit E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

o vllaznit e mi qe ju kam gurbet motra asht mallzu pa ju nuk paska lezet kur sjeni ne shpi deren kush se qel kur jeni gurbet askush pragun spoma shkel

(2x)

o vllaznit vllaznit e mi po ju pres hajdi ne shpi shum per ju jam permallu 100 vjet skam me jetu

vitet po kalojn e skan me u kthy gjer sa jemi t'ri dua me jua te rri gjdo vjet e mo shum po ndihem me keq zemra pome plas kur ju shoh ma zemakeq

(2x)

o vllaznit vllaznit e mi po ju pres hajdi ne shpi shum per ju jam per mallu 100 vjet skam me jetu

(2x)

o vllaznit vllaznit emi poo ju pres hajdi ne shpi shum per ju jam permallu 100 ska me jetu


Ky tekst u dërgua nga Daffy


Nuk kemi video për këtë këngë.
Aferdita Elshani - Vellezerit E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vellezerit E Mi".
3. Video është e këngës "Vellezerit E Mi", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 1