Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Shum Her Te Luta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Dashnin ty ta pata falur
ta dhash veten pa e vet nanen
ty ti fala gjitha t'mirat
ti ma ktheve prap mu shpinen
ty ti fala gjitha te mirat
ti ma ktheve prap mu shpinen

REF 2x:
Shum her t'luta mos me tradhto
shum her m'the se nuk gaboj
mo prap ti shkove e u largove
ooo mos me thuj me se u pendove

Dashnin ty ta pata falur
ta dhash veten pa e vet nanen
ty ti fala gjitha t'mirat
ti ma ktheve prap mu shpinen
ty ti fala gjitha te mirat
ti ma ktheve prap mu shpinen

REF 2x:
Shum her t'luta mos me tradhto
shum her m'the se nuk gaboj
mo prap ti shkove e u largove
ooo mos me thuj me se u pendove


Ky tekst u dërgua nga  bjondina

Aferdita Elshani - Shum Her Te Luta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Her Te Luta".
3. Video është e këngës "Shum Her Te Luta", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0