Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Neve Nuk Na Dhimbet Malli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jo s'na dhimbet neve malli
Jo mor jo jo mor jo x2

Me na ardhe nusja si djali
Po mor po po mor po x2

Jo s'na dhimbet neve loja
Jo mor jo jo mor jo x2

Me na ardhe nusja e zoja
Po mor po po mor po x2

Jo s'na dhimbet neve defi
Jo mor jo jo mor jo x2

Me na ardhe nusja per qejfi
Po mor po po mor po x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Aferdita Elshani - Neve Nuk Na Dhimbet Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Neve Nuk Na Dhimbet Malli".
3. Video është e këngës "Neve Nuk Na Dhimbet Malli", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0