Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - E Lyp E Ke Gjet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me pelqeve ti dikur
E ti mu sme deshte kurr
Tash mendjen e ke ndryshu
Me fal zemer ka mbaru

Ref(2x)
E lype e ke gjet
Jeto e knaqu vet
Kot fjalet po mi gjun
Ti me daden nuk ke pun

Mos me thuj se je pishman
E kam msu zanatin tan
Ke mendu se gjithmon
Ke me pas at qe e don

Ref(4x)
E lype e ke gjet
Jeto e knaqu vet
Kot fjalet po mi gjun
Ti me daden nuk ke pun


Aferdita Elshani - E Lyp E Ke Gjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Lyp E Ke Gjet".
3. Video është e këngës "E Lyp E Ke Gjet", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0