Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Or Bylbyl Qe Fluturon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Jam merzit mbush me halle
O nuk kam lot ma as te kjaj e
Dhune e ndjekje s'mun durova
O n'dhe te huj azil kerkova

...

Ref...x2
Or bylbyl qe fluturon
T'fala nanes ti m'i çon
Pershendetmi gjithe shoqerine
Ne vend timin ku jam rrite

Une i mjeri rri n'gyrbet
Jam i vetem s'kam kerkend
Pa familje pa shoqeri
Me merr malli per shtepi x2

Ref...x2
Or bylbyl qe fluturon
T'fala nanes ti m'i çon
Pershendetmi gjithe shoqerine
Ne vend timin ku jam rrite

...

Ref...x2
Or bylbyl qe fluturon
T'fala nanes ti m'i çon
Pershendetmi gjithe shoqerine
Ne vend timin ku jam rrite


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Aferdita Elshani - Or Bylbyl Qe Fluturon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Or Bylbyl Qe Fluturon".
3. Video është e këngës "Or Bylbyl Qe Fluturon", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0