Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aferdita Elshani - Summer Party Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

HAjde hyjna ne trip
Nata ska limit
Vendi kshtu pe lyp
Hej DJ kalle me muzik

X2
Bum e bum
Tak e tak
Summer party per merak

Vera shum e nxeht
Nuk ndihmon as klima
E ku ka muzik rritet adrenalina
Qikat po na dridhen
Djemt po disponohen
Hajt ta kallim flak
Diten ta boj nat

DJ lsho muziken knej
Mos e bon sod bone play
Atmosfera fort u nxej
Lej lej

X2
Bum e bum
Tak e tak
Summer party per merak

Vera shum e nxeht
Nuk ndihmon as klima
E ku ka muzik rritet adrenalina
Qikat po na dridhen
Djemt po disponohen
Hajt ta kallim flak
Diten ta boj nat .


Ky tekst u dërgua nga MifiAfërdita Elshani
Publikimi: 24/07/2016
Video Produksioni: Urban Graphics


Aferdita Elshani - Summer Party
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Summer Party".
3. Video është e këngës "Summer Party", por nuk këndohet nga Aferdita Elshani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afërdita Elshani:


Komente 0