Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afrim Uka - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kush esht me e bukur sonte
kush ket nat po e hieshon
esht nje maturante e bukur
qe mes shoqeve po vallzon

kush me bukur e kush me mir
kush me mir belin e dridh
nje bukuroshe qe shendrit
ne mes te nates po e ban drite

ref;
vallzoni maturant vallzoni
naten e fundit ju festoni
e ne shtatorin e ardhshem
njeri-tjetrin me mall kujtoni

kush vallxon me mir ket nat
kush ket vend po e kall flak
jan kta tri e kto te reja
maturant qe i ka peja.

sa shpejt shkuan 4 vite
qe se bashku i kem kalu
mos mendoni per lamtumir
sonte dojm veq me festu

ref;
vallzoni maturant vallzoni
naten e fundit ju festoni
e ne shtatorin e ardhshem
njeri-tjetrin me mall kujtoni..


Ky tekst u dërgua nga Lin'da Adnil


Nuk kemi video për këtë këngë.


Afrim Uka
Publikimi: 27/02/2010


Afrim Uka - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Afrim Uka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Afrim Uka:


Komente 0