TEKSTESHQIP

Agim Hoxha
Per Nje Mot E Gjysem Viti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Nje Mot E Gjysem Viti" kënduar nga Agim Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.