Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Agnesa Nuredini - Te Humba Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Humba Ty".
3. Video është e këngës "Te Humba Ty", por nuk këndohet nga Agnesa Nuredini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Agnesa Nuredini - Te Humba Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

08/04/2013

2013-04-08T14:20:26+00:00un mbeta per ty si nje roman i lexuar tash vetem dekor nraftin tend e haruar.
Se cma dogje shpirtin tim o mend mi more,
kur te pash me tjetren zemer dor per dore,
per nje cast der sa nuk vdiqa tpash me sy me ne fund un e kuptova se te humba ty

REF un mbeta per ty si nje roman i lexuar tash vetem dekor nraftin tend e haruar
e mallkuar ishte dita krejt pa pritur ti me tjetren nperqafim un e habitur per nje cast der sa nuk vdiqa tpash me sy me ne fund un e kuptova se te humba ty
(ref)
un mbeta per ty si nje roman i lexuar


Ky tekst u dërgua nga Meli
Më Shumë Këngë Nga Agnesa Nuredini:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet