Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Agnesa Nuredini - Potpuri Dasmash (Gezuar 2019)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/11/2018

2018-11-25T21:48:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasmash (Gezuar 2019)" kënduar nga Agnesa Nuredini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Agnesa Nuredini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Agnesa Nuredini:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet