TEKSTESHQIP

Agnesa Nuredini
Malli I Nenes
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Malli I Nenes" kënduar nga Agnesa Nuredini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një përshtatje sa më të mirë, ky materiali muzikor është bërë i disponueshëm tek fansat i përpunuar në aspektin vizual edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 11 Shkurt 2020.