TEKSTESHQIP

Agnesa Nuredini
Potpuri Festive (Gëzuar 2023)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Festive (Gëzuar 2023)" kënduar nga Agnesa Nuredini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i orkestrimit është Meti Neziri.