TEKSTESHQIP

Nesa Omaj
Boni Nones Temena
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Boni Nones Temena" kënduar nga Nesa Omaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor bëhet i disponueshëm tek publiku i përpunuar në spektrin vizual me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 22 Korrik 2016.