A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Agron Bulku - Goce Me Ty Kam Marak


Nuk ka akoma asnjë votë


13/07/2013

2013-07-13T13:45:43

Këngë e Albumit:

Kendojme Se Bashku (Harem)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Goce Me Ty Kam Marak" kënduar nga Agron Bulku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018