A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Agron Bulku - Jallah Shofer Jallah


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/09/2013

2013-09-07T18:01:03

Këngë e albumit:

"Kendojme Se Bashku (Harem)"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jallah Shofer Jallah" kënduar nga Agron Bulku.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gjeto Luca. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

jalla shofer jalla ku mje tu shkue
jalla shofer jalla ku mje tu shkue

se rruga jote shofer larg o te ka qellue
se rruga jote shofer larg o te ka qellue

jalla shofer jalla ku mje tu shkue
jalla shofer jalla ku mje tuj shkueeee

jalla shofer jalla o mor djal o i ri e
jalla shofer jalla o mor djal o i ri e
te kam than un ty shofer mos e pi rakin e
te kam than un ty shofer mos e pi rakine

jalla shofer jalla mor djal o i ri e jalla shofer jalla mor djal o i ri e

jalla shofer jalla ty te lumte dora
jalla shofer jalla ty te lumte dora
sa shpejt na solle shofer ne kto trojet tona
sa shpejt na solle shofer ne kto trojet tona
jalla shofer jalla ty te lumte dora
jalla o lim jalla ty te lumte dora sa shpejt na solle


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018