TEKSTESHQIP

Agron Macula
Pse Moj Vajz
Lyrics

pse moj vajze ti kshtu vepron e
edhe besen e harrove e(2x)

t'i kujtoj ato fjalte e tua
kur me thojshe se te dua (2X)

ref
e kujtoj une at dashni
qe e kem pase une dhe ti (2x)
hupe fjalet hupe besen
me kën don ta kalon jeten(2x)

i kujtoj une ato dite qe jem kan une dhe ti(2x)

kete dashni e ka harrua Zoti i madh ko me te denua(2x)

ref
e kujtoj une at dashni
qe e kem pase une dhe ti(2X)
hupe fjalet hupe besen
me kën don ta kalon jeten(2x)

DËRGOI: