Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ajet Sinani
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Nuk ka akoma asnjë votë

Ajet Sinani është këngëtar i njohur. Më datë 2 Dhjetor 2007, Ajet Sinani publikon videoklipin "A Gaboj".

Në vitin 2008, Ajet Sinani publikon albumin "Hajde Zemer".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist