TEKSTESHQIP

Ajet Sinani
Shokun Po Martojna
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shokun Po Martojna" kënduar nga Ajet Sinani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.