TEKSTESHQIP

Ajet Sinani
Oj Nane Po Vijn Bijat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Nane Po Vijn Bijat" kënduar nga Ajet Sinani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë këngëtari, ndërsa arranzhimi është sjellë tek publiku nga Baki Korg.