Më mbaj mend (për 1 muaj)

Akan

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Akan është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 6 Korrik 2021, Akan publikon videoklipin "Me Koktela". Teksti i këngës u shkrua nga Ejup Shabani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Akan

Komente 0