A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Akon & David Guetta - Nosy Neighbor


My binoculars on
Alone staring out of my window
I see the best creation of woman that I ever saw in a long long time
Some say it is wrong
But what if she knows that I am spying on her
Would she strip down naked and entertain me
Oh my god she's doing it

Taking it off (x5)
She's getting naked (x4)

She threw her shirt (off on the floor)
Then threw her bra (off on the floor)
The threw her skirt (off on the floor)
Then threw her drawers (off on the floor)
I can't believe (she's getting naked) x4

I'm wanting her
Get on top of her
No stopping her
She knows I'm watching her

I can't believe (she's getting naked) x4

My binoculars on
Alone staring out of my window
I see the best creation of woman that I ever saw in a long long time
Some say it is wrong
But what if she knows that I am spying on her
Would she strip down naked and entertain me
Oh my god she's doing it

Taking it off x5
She's getting naked x4

She threw her shirt (off on the floor)
Then threw her bra (off on the floor)
The threw her skirt (off on the floor)
Then threw her drawers (off on the floor)

I can't believe (she's getting naked) x4

I'm wanting her
Get on top of her
No stopping her
She knows I'm watching her

My binoculars on
Alone staring out of my window
I see the best creation of woman that I ever saw in a long long time
Some say it is wrong
But what if she knows that I am spying on her
Would she strip down naked and entertain me
Oh my god she's doing itKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019