TEKSTESHQIP

Akrepi
S'ke Bythe Me Ne
Lyrics
(Feat. Streetdoggs)

AKREPI.
Nji dy, e kom me ty,rri nven tat bitch mos u fry,
tre kater,tgjymtoj,me sater,
kujdes llapen se ta pres motherfucker
ej prit ca the? me mu e ke?
t´shigjetoj n´pill t`somes kshu sic je,
ata shajn per fame,un nuk shaj,
i shkoj vet live ja ledhatoj mamane
jan te dobet si shkarpa,i perpi si flaka,
osht mbledh skuadra,qe nuk njef disfata,
flet vena e shqiptarit,zemra e ushtarit,
kur m´hypen damari,ju vej t`gjith siper karit.
shko mcifu mas mamit,aty posht fustanit,
kam nofllen 2 ton bitch,tamom si qen stani,
me bolet si gjyle,me mushkrit jeshile,
me zemren katile,si gjarper me zile,
me grushtin e rond shum,si putra king kongut,
ku karin po shkon cun,nuk e dgjova gongun,
ding dong sahati,per luften jam gati,
besoj vec te vetja,nuk besoj te fati

M.I.D
gjysem ore para shisja kanabis te cepi,
tani po regjistroj te drogoj me doza veshi,
droga u be mode e shperndare si interneti,
''kur ske lek'' me tha nje shok nuk te hyn ne pun shendeti,
kush me shum te shesi kush t haj gjumin e kush t heci,
mekataret neper rrug kundra ligjeve te shtetit,
te fiksuar kur fiksohesh japin koken per rrespektin,
sfidojn cilindo, SFIDE,vazhdojn ta mbushin xhepin
jemi qen qe kafshojm edhe lefim ne nji kohe,
jemi hijet neper rrug qe ke frik kur kalon,
sa me njofin thojn RENOO!!i bone tgjitha cop,
kur me hypen gjaku nkok i fus tgjith kurvat ngrop,
me nxirr para kedo po mos nxito se thyhet qafa,
nga akrepi cahet llapa dogs records situata,
nen kontroll esht U-GIN qe te grin si thertore,
nuk do ndalem sa tvi dita e ceremonis mortore

**REFRENI**
ske byth me ne
ske byth me ne
ske byth me ne
he ke a ske
ske byth me ne
ske byth me ne
ske byth me ne
me ne jo ske

U-GIN
rrepista me bot shpirtrore vargje edhe perleshje
qe me i mar me lapra dhurojn vec buzqeshje
nuk vras me vargje po me gjak mshuhet kjo etje
se zoni im esht tmerri edhe tmerri vret ne heshtje
e urrej burrin kur nmes nuk ka trimni
sjam karderr po kurva qan kur e qi
gjithchka qe di esht eksperienca jetes time
mos mvlerso nga rrobat po inteligjenca ime
rrugac me shkoll jam dhe pjestar ne nje loj
urrejtja mvret kur mburresh me ca un perjetoj
gangsterr mund tjesh po bohu i fort nzonen tate
me llafe mund tvrasesh po hesapi lan hesape
ty tman baba me buk mos e mer rrug'n e djallit
edhe xhindet kan frik kur bejn pjes bizneset e mallit
tqifsha boten e fames lekun qe trrethon
kur ztvret ndegjejgja ca karin po kerkon

E.N.E
Ske byth me ne MSOJE
hajde me thuj nsy mrapa krahve ca po thoje
dy picka si gjinkalla lart e posht tu gumezhi
skeni byth ju para ftyres se si kurva un ju QII
esht e veshtir BUCE qe tbosh si tip i mir
un ta nuhas hilen e veshtir me u shtir
jemi rraf me vaj e uthull ki kujdes nga kto tipa
te duket vetja i fort po shum shpejt te hy thika
Jam STREET DOGS po ta evidentoj
kujt si pelqen ky emer tvi tma mari karin ngoj
se un zdi me e pas ket soj ju kurva dash ket loj
po un ftyren bitch se boj sido muhabeti tshkoj
terhiqu para kohe para se te terhiqesh zvarr
se dhe po tmputhesh komet nuk ta fal gjestin e par
me alenca tfrikshme esht perzi E.N.E
enigma ne errsir iku koha tjem i mir

**REFRENI**
ske byth me ne
ske byth me ne
ske byth me ne
he ke a ske
ske byth me ne
ske byth me ne
ske byth me ne
me ne jo ske

ske byth me ne
ske byth me ne
ske byth me ne
he ke a ske
ske byth me ne
ske byth me ne
ske byth me ne
me ne jo ske
DOGGGZZZ RECORDDDZZZZ
Sreett doogsss

MUNDOHU TTREGOSH SA TVLEN LEKURA...PER TGJITH JU.....|

DËRGOI: