Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Blaku - Maturanti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

U harxhu sot katër vjet e kjo natë s'vjen kurr mo n'jet dikush kanë e dikush kesh dikush vesh dikush krejt desh a ja msyn kush fakullteti apo drejt me lyp kysmetin
nji drejtim bashk krejt drejtohen pak kalojn ma shumë martohen.

Ref
Maturanta sa kujtime dallavere e plot mashtrime
sa cigarja u pi mas shkolle sa shpesh kini ik prej ore sonte ju ka zon nji drejt katër vjet boll keni rrejt thojshi kon me rrejt mas pari krejt e zgjethshi kujdestarin

Ref
O maturant kujtimi mbeti ju porcolli krejt qyteti shi dhe lotin n'qit sy ju mbeti o maturant ju po shkelqeni krejt e din sa t mirë ju jeni e prej meje like e keni

sa viberi,sa WhatsAppi,sa facebooku sa Snapchati telefonat krejt me veti mir ju shkojke muhabeti fundi vitit kmisha plot ju kujtohet tash si sot intervercat a ju dhezshin juve njishat kur ju mbetshin snapative mir ju shkojshin buzt perpjet ju kur i qojshi kaloj koha tash u kry maturant hapni kta sy pak ju nguca jau kujtova s'rrejta hiç per drejt kallxova jeni t'mir ju kam per qefi me ju dritt po ban qyteti

O maturant kujtimi mbeti ju porcolli krejt qyteti shi dhe loti n'qit sy ju mbeti
o maturant ju po shkelqeni krejt e din sa t'mir ju jeni e prej meje like e keni.Nuk kemi video për këtë këngë.


Alban Blaku
Publikimi: 27/08/2009


Alban Blaku - Maturanti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturanti".
3. Video është e këngës "Maturanti", por nuk këndohet nga Alban Blaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Blaku:


Komente 0