Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Jashari - Une Ta Fala Ty Nje Puthje & Krejt Me Rend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Un ta fale ty nje puthje
ti ma fale dashurin
e bukure eshte jete moje vash
o..per ne te dy

Me shikon nje her e dashure ne sy..
zemren seq'ma mbush oj moje vash
oh... me dashuri

Reff
Un ta fale ty nje puthje
ti ma fale dashurin
e bukure eshte jete moje vash
o..per ne te dy

Ndoshta fare pake
nga jeta kam jetu..
fati me mallkoje ajo vajz mu laru
Sa te deshta ty jo as'vet se di
Zemren zemren seq'ma mbush oh.. moje vajz
oh.. me dashuri

Reff
Un ta fale ty nje puthje
ti ma fale dashurin
e bukure eshte jete moje vash
o..per ne te dy

&
Heren e par ti je largu
Se ne mua ke dyshu
Heren e dyte ika une
Se nga ti u tremba shum
Po nafakes nuk i ikem
Tana punet ndreqen qiko

Ref..x2
Krejt me ren krejt me ren
Tona senet po vin n'ven
E kam kuptu e ke kuptu
Ti me do dhe une te du

Heren e par ti je fjalos
E mandej shum je brengos
Heren e dyte kam ba fjale
E mandej te thash me fal
Po nafakes nuk i ikem
Tana punet ndreqen qiko

Ref..x3
Krejt me ren krejt me ren
Tona senet po vin n'ven
E kam kuptu e ke kuptu
Ti me do dhe une te du


Ky tekst u dërgua nga Arieta Saliu

Alban Jashari - Une Ta Fala Ty Nje Puthje & Krejt Me Rend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Ta Fala Ty Nje Puthje & Krejt Me Rend".
3. Video është e këngës "Une Ta Fala Ty Nje Puthje & Krejt Me Rend", por nuk këndohet nga Alban Jashari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Jashari:


Komente 0