TEKSTESHQIP

Alban Shehu
Eja Eja Padishah
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eja Eja Padishah" kënduar nga Alban Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.