TEKSTESHQIP

Alban Shehu
Loqka Jem
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Loqka Jem" kënduar nga Alban Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, produkti muzikor vjen i finalizuar para audiencës i punuar me profesionalizëm me videoklip muzikor, i cili u publikua më 29 Tetor 2016.