TEKSTESHQIP

Alban Shehu
A Ma Ban Hallall
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Ma Ban Hallall" kënduar nga Alban Shehu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor është sjellë tek fansat i përpunuar këndshëm me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 9 Janar 2019.