A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Albana Bilalli - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  8

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/05/2007

2007-05-27T00:00:00

Participating in

Top Fest 4


I
Pse te shoh ty kudo e nuk je askund,
A thua ktu ka fund
Kur do te shuhet ne shpirt ky mund
Dhembja ime per ty kerkon nje shpjegim
ishte si nje tregim, pa mbarim
Tani te them
Tek ti eshte faji tek un' vaji

Ref:
Kur e kupton se sa te dua do t'jete shume von'
Koha kalon zemra te don me mungon
Cdo gje te kam, une ste kam pran'
Jet' te mbare e fat te deshiroj
Tani po shkoj per ty vdes shume nuk mendoj
Per ty vdes shume nuk mendoj...

II
Mos me le qe te pres
nga malli do te vdes
Eja si cdo mengjes
Kete gje e dua , besa pse u shua
Ishte ky nje mallkim nga dikush i lig'
Dashuri me armik'
Nuk do t'pushoj, per ty mendoj
Per ty luftoj dhe do t'fitoj

Ref-
Kur e kupton se sa te dua do t'jete shume von'
Koha kalon zemra te don me mungon
Cdo gje te kam, une ste kam pran'
Jet' te mbare e fat te deshiroj
Tani po shkoj per ty vdes shume nuk mendoj
Per ty vdes shume nuk mendoj...


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019