Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Bilalli & Offchestra - Ky Marak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

ref:
ky marak maraku i shkret
qysh s'ma le zemren e qet
dashurin qe kam per ty
nuk e ndrroj per kta dy sy x2


Ky tekst u dërgua nga Elita Asani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Albana Bilalli & Offchestra - Ky Marak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ky Marak".
3. Video është e këngës "Ky Marak", por nuk këndohet nga Albana Bilalli & Offchestra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Bilalli:


Komente 0