TEKSTESHQIP

Albana Bilalli
Ti Nuk Je
Lyrics

Ti ecje zbathur ne nje rruge te varfer
Doje t'me mallkoje mu
Shume qe takove nuk u dorzove
Shpresoje jeten t'ma udheheqesh ti

Uuuh sa u deshprove
Uuuh sa kohe kalove
Uuu uuu uuu

Uuuh gjithqka rrenove
Uuuh s'tmjaftoi
Tani deshtove ti

Pra shko , ti shko , veq shko shko ti shko
Ti nuk je je je je , nuk je je je je
Nuk je je je ne jeten time

Nuk je je je je , nuk je je je je
Nuk je je , ti me sje

Dashuria ndaj jetes mua me ka mbrojt'
T'gjitha endrat e mia me shpres' i ka mbajt
Nese do te duash te pushtosh edhe nje jete
Me ler mu te qet'...

Uuuh sa u deshprove
Uuuh sa kohe kalove
Uuu uuu uuu

Uuuh gjithqka rrenove
Uuuh s'tmjaftoi
Tani deshtove ti

Pra shko , ti shko , veq shko shko ti shko
Ti nuk je je je je , nuk je je je je
Nuk je je je ne jeten time

Nuk je je je je , nuk je je je je
Nuk je je , ti me sje
INFO
Ka material edhe për videotekën shqiptare, sepse ky materiali muzikor u paraqit tek fansat bukur me anë të një videoklipi, për video produksionin e të cilit është përkujdesur Entermedia. Ky videoklip u publikua më 14 Korrik 2015. Për muzikën dhe për tekstin punoi vetë artistja.