Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Keci - Vetmia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Erdha nenoo nga gurbeti,
per te par oo moj me syy,
ahhh i mjeri cfar me gjeti , 2x
i kishe mbyllur ata sy.

m`dogji malli i femeris
kisha koh qe s`tkisha pa
thash te gjej te pragu i shpis 2x
por te gjeta moj ne varr.

Nena ime nena ime
se besoj se sje me ti
ti po fle moj nen hije 2X
dhe do zgjohesh perseri.

Nena ime nena ime
se besoj se sje me ti
ti po fle moj nen hije 2X
dhe do zgjohesh perseri.


Ky tekst u dërgua nga V.pllana


Nuk kemi video për këtë këngë.
Albana Keci - Vetmia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetmia".
3. Video është e këngës "Vetmia", por nuk këndohet nga Albana Keci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Albana Keçi:


Komente 0