TEKSTESHQIP

Albana Keci
Vetmia
Lyrics

Erdha nenoo nga gurbeti,
per te par oo moj me syy,
ahhh i mjeri cfar me gjeti , 2x
i kishe mbyllur ata sy.

m`dogji malli i femeris
kisha koh qe s`tkisha pa
thash te gjej te pragu i shpis 2x
por te gjeta moj ne varr.

Nena ime nena ime
se besoj se sje me ti
ti po fle moj nen hije 2X
dhe do zgjohesh perseri.

Nena ime nena ime
se besoj se sje me ti
ti po fle moj nen hije 2X
dhe do zgjohesh perseri.

DËRGOI: