TEKSTESHQIP

Albana Kelmendi
Mashtrim
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mashtrim" kënduar nga Albana Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Kompozitore është Selvete Krasniqi, ndërsa për fjalët e këngës u përkujdes Hivzi Krasniqi.