Më mbaj mend (për 1 muaj)

Albana Syla - Bye Bye Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hu hu hu
bye bye po te them
bye bye po te them
bye bye po te them
dikurbashk ishum te lumtur,i premtuam njeri-tjetrit lumturi te perjetshme,
mendoja,mendoja shpirt se ti me doje,kurr nga ti nuk e mendova nje tradhti
dhe tani u ndam te dy zemren time ti ma ke thy fjalet e tua me nuk vlejn tek un tani flen nje tjeter ndjenj,sdua me te t'shikoj rrugen time do t'vazhdoj baby tani te tregoj un per tu ma segzistoj

ref;vazhdo ste pengoj jeten time do t'shijoj,s'dua tjem me me ty kete ndarje shpejt do ta harroj mendoja se me doje dhe koha e tregoj do tpaguaj per qdo muaj se ty do te harroj

isha e marrosur pas teje se mendoja kurr se nje dit do me lendoje ,thoje se qmendeshe pas meje,por tani un ste besoj te lutem genjeshtren pranoje

ref;bye bye po te them gjithqka ketu e lem ndoshta shpirti dhemb por tjeter shanc do kem,vazhdo ste pengoj jeten time do shijoj sdua tjem me me ty kete ndarje shpejt do ta harroj

bye bye po te them gjithqka ketu e lem ndoshta shpirti dhemb por tjeter shanc do kem,vazhdo ste pengoj jeten time do shijoj sdua tjem me me ty kete ndarje shpejt do ta harroj
bye bye po te them

Ky tekst u dërgua nga Ett@


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 18/07/2008


Më Shumë Këngë Nga Albana Syla:


Komente 0


Albana Syla - Bye Bye
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bye Bye".
3. Video është e këngës "Bye Bye", por nuk këndohet nga Albana Syla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.