A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Albi
Nuk ka akoma asnjë votë

Albi është këngëtar. Më datë 29 Tetor 2010, Kieda Budini & Albi publikojnë videoklipin "Energji Pozitive".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019